Nikdo v Liverpoolu nemůže zlepšit Real Madrid

Kdo je šampiónem tohoto finále Ligy mistrů, Bývalý Levné Fotbalové Dresy Real Madrid a španělský národní trenér Bosque vědí velmi dobře. To je tým Zidane. Bosque analyzoval sílu obou týmů. To znamená, že žádný hráč v Liverpoolu nemůže posilovat sílu Realu Madrid.

Bosque řekl v rozhovoru: “Real Madrid je nejlepší tým v Evropě. Žádný hráč v týmu Liverpool nemůže posílit sílu týmu Real Madrid. Ne Salah. ” Real Madrid a Liverpool budou brzy ve finále Ligy mistrů. Poznámky Bosque budou přirozeně kontroverzní. Salah v této sezoně hrál velmi dobře v Premier League a Ligy mistrů. Tam je také mnoho pověstí, že Real Madrid koupil jej. Ale podle názoru Bosque, Salah také nemá místo v Realu Madrid.

Bosque už nějakou dobu odklonil oči fanoušků. V minulosti mluvil velice pečlivě. Ale teď už není opatrný ohledně výsledku finále Ligy mistrů UEFA. Bosque také dal svou vlastní předpověď: “Real Madrid je ve velmi dobrém stavu, Oni jsou zvyklí stát se populární v Lize mistrů. V minulosti lze říci, že stát Real Madrid je dobrý. Je to velmi dobré. To není problém předpovědi. Jakmile Real Madrid vstoupí do finále Ligy mistrů, Pak … musíme respektovat naše oponenty. Soupeř je také velmi dobrý a zaslouží si vstoupit do finále. Ale bez ohledu na to, kdo je váš soupeř, Není to finále, Real Madrid je populární. Real Madrid je nejlepší tým v této Lize mistrů. Je logické, že by Dresy Real Madrid měl vyhrát titul. ”

Barcelona neporazil rekordní sezónu

Přestože kontroverze pokračují, Nicméně národní derby skončilo s přijatelným skóre. Po této kampani Barcelona stále udržovala ligu neporaženou. Neporazitelná sezóna může být okamžitě dosažena. Poslední kolo Levné Fotbalové Dresy Barcelony zvítězilo v šampionátu ligy na silnici. V této sezoně vyhrál jak La Ligu, tak i pohár krále. Přehlídka byla oslavována v pondělí v místním čase.

Liga mistrů ven, dvojitá korunová ruka, Barcelonská sezóna je téměř hotová. Zbývající výzva před nimi zůstává neporažená, Messi a Terstgen navíc získali evropskou zlatou střechu a nejlepší brankář.

Real Madrid je poslední překážkou jejich neporažené sezóny. Hra je velmi dramatická. Barcelona překonala dvojnásobek a Real Madrid dvakrát vyrovnal. V případě, kdy byla Dresy Barcelona v prvním pololetí pokutována, Ačkoli někteří litovali tento výsledek, Ale přesto přijatelné. Po remíze s Real Madridem, Barcelona je v La Ligě neporazitelná v 42 kolech. Poslední vítězství v La Ligě bylo 8. dubna 2017. Soupeř je Malaga.

Manchester City se stane nejvzácnějším týmem v Evropě

V bohatých, Real Madrid investoval v posledních deseti letech celkem 862 milionů liber. Liverpool 820 milionů liber, Levné Fotbalové Dresy Juventus 811 milionů liber. Tři týmy se umístily na šestém až osmém místě. Osmi kluby jsou na trhu přenosů také velkými standardy. Za deset let se nahromadilo celkem 7,8 miliardy liber. Jiné týmy jsou zakořeněny investicí těchto osmi obrů. Po AC Milán, Inter Milán a Řím investovaly mezi 529 miliony liber a 617 milionů liber.

Kromě Manchester City, Tým s nejvyššími investicemi do převodů je tým Barcelony v La Ligě. Kumulovalo se celkem 10,15 miliardy liber. Paříž Saint-Germain se umístila na třetím místě, Kumulativní investice ve výši 1,014 miliardy liber. Chelsea a Manchester United v Premier League jsou čtvrtým a pátým. Jednalo se o 1 miliardu liber a 898 milionů liber.

Kdo je nejvíce bláznivý tým, který vynaložil v posledních deseti letech peníze? Odpověď je Manchester City. Manchester City získalo na trhu transferů za posledních 10 let 1,4 miliardy liber. Nikdo ji nemůže porazit. Úspěch Dresy Manchester City dnes, Nelze opustit hlavu Mansour velké investice.

S Sanchezovými finálemi byl velmi spokojen

Letošní zimní okno Giroux a Sanchez opustily Levné Fotbalové Dresy Arsenal. Do Chelsea a Manchester United vstoupili. V květnu tohoto roku představují každý nový majitel. Účast na finále FA Cupu. Jilu řekl: “Budu velmi potěšen, že se setkám s Sanchezem. Dám FA Cupu stranou Zaměřte se na šampionát. Je však velmi zvláštní být soupeřem s bývalým spoluhráčem. Zvláště máme spoustu dobrých vzpomínek. ”

Když mluvíme o Morata, Giroud řekl: “Vždy je dobrá konkurence, Zvláště pro dopředu, Protože musíte zůstat ve špičkovém tvaru, vždy vynaložte 100% úsilí. To vám pomůže zlepšit a pomoci týmu vyhrát hru. Tento druh soutěže je spravedlivý. V zápase s Burnleym, náš tým poslal Morata, aby hral. Hrál jsme dobře. Tam jsou Azar, William a Pedro, Všichni hrají dobře. Snažíme se dělat to, co hledají naši trenéři. ”

Od vstupu do Chelsea, Ji Lu dosáhl 4 gólů. Řekl: “Cítím se dobře. Když jsem se přihlásil, Řekl jsem, že potřebuji čas, abych se přizpůsobil Ale také se musí rychle přizpůsobit Protože nechci ztrácet čas. Myslím, že já a Dresy Chelsea spoluhráči, Na soudu bylo dobré pochopení a týmová soudržnost. Chelsea dělají dobrou práci pro sebe. Tito lidé mohou všichni vidět na dvoře. ”

Chelsea 70 milionů bude vykopáno

Podle italských mediálních zpráv, Chelsea útočník Morata se může vrátit k Levné Fotbalové Dresy Juventusu. Španělský hráč v Londýně nebyl šťastný. Juventus také hodlá využít ho nahradit Mandukicem, který může opustit tým.

Manjukič získal pozornost od čínských a tureckých týmů. Pokud je k dispozici vhodná nabídka, Juventus uvažuje o prodeji chorvatského dopředu. Chcete-li najít náhradu za Mandukic, Juventus už sleduje pohyb několika útočníků. Toto zahrnuje Manchester United forward Martial.

Morata reprezentoval Chelsea 40 krát v různých turnajích této sezóny. Dosáhl 14 gólů. Podle zpráv se Morata spojila s předsedou Juventusu. Řekl, že se může rozhodnout vrátit se k Juventusu letos v létě. Podobně fanoušci Dresy Juventus také uvítali, že se španělská hvězda vrátila do hry.

Sevallos byl pověřen aby opustil tým letos v létě

Podle zpráv, Levné Fotbalové Dresy Real Madrid Sevallosovi to bylo řečeno Tenhle léto může opustit Real Madrid.

To je dobrá zpráva pro Liverpool. Protože pozorně sledovali Servalos několik měsíců. Nicméně, červená armáda bude také čelit konkurenci mezi AC Milan a Juventus. To je hlásil, že Real Madrid již informoval kluby zájem o Sevallos. Mluvte o méně než 25 milionech liber.

V loňském létě, 21-letý Sevallos se přesune z Real Betis do Realu Madrid. V té době byl viděn jako hvězda budoucnosti. Nicméně v této sezóně, Sevallos bojoval v Dresy Real Madrid. Tenhle léto mohl odejít z Realu Madrid.

Rychlejší integrace do týmu porazila Manchester City

Podle anglické zprávy o médiích, Centrální obránce Levné Fotbalové Dresy Liverpoolu Van Dick v rozhovoru pro Liverpool mluvil o svých poctech. Jeho vlastní hodnota a týmový soupeř v Manchesteru United.

Pro pocit v Liverpoolu, Van Dyke řekl: ” Teď se cítím spokojen. Přišel jsem sem s očekáváním Takže chci hrát ve více hrách co nejrychleji a nejlépe. Teď se cítím lépe a lépe. Chytím se dobře se všemi hráči. Chci jen kopat můj styl Pomozte týmu co nejvíce. ”

Pak pro Manchester City, Liverpoolův soupeř ve čtvrtfinále Ligy mistrů, Van Dyck řekl: ” Tým bude pracovat velmi tvrdě. Manchester City je vynikající tým. Bude s nimi těžké bojovat. Dresy Liverpool musí hrát 100% své síly. Dokonce i vyšší mohou porazit. Když dorazí hra, bude Liverpool připraven. ”

Čím více fanoušků je silnější Barcelona

Podle zpráv, Pro zápas Ligy mistrů s Chelsea ve středu, Levné Fotbalové Dresy Barcelonský záložník Rakitic řekl: “Doufám, že fanoušci z Barcelony mohou sedět na stadionu Camp Nou.”

Rakitic řekl: “Musíme čelit jednomu z nejlepších týmů v Evropě. Bude to těžká hra. Doufám, že barcelonští fanoušci budou naplněni stadionem Camp Nou. Doufám, že dokážeme společně vytvořit skvělou hru. Každý má stejné očekávání, Chceme pokročit, Chceme společně vytvořit historii Čím více fanoušků z Barcelony, Čím silnější je tým. ”

“Barca půjde ven, Každý ví, že nás Chelsea snadno ublíží. Dresy Barcelona musí být připravená Chceme pokročit do dalšího kola. ” Barcelona a Chelsea jsou 1-1 v prvním kole Ligy mistrů. Druhé kolo zápasu mezi oběma stranami se bude konat v New Camp 15. března v 3:45.

Rodriguez a Ribery se vrátili ze zranění

Bayern Mnichov a Freiburg v aktuálním kole soutěže, Rodriguez a Ribery zmeškali zápas kvůli zranění. Podle místních mediálních zdrojů, Dva hráči Levné Fotbalové Dresy Bayernu se objevili na tréninku neděli, V novém týdnu se očekává návrat do praxe.

Rodriguez zranil nohu během zápasu proti Besiktas, Minulý týden jsme se vrátili na trénink. Bayern a Freiburg ve hře, Rodriguez spolu s fyzickým trenérem Thomasem-Williamsem zůstali na Cerberus Avenue, Úsilí o zlepšení jejich fyzického stavu.

Rodriguez společně s Franckem Riberym, Chyběl kvůli gastroenteritidě. Dresy Bayern Munich Rodriguez bude pokračovat ve výcviku míče v pondělí, Bayern Ribery se opět vrátí do družstevní praxe.