Francouzský prezident chválí francouzský musí vstoupit do mistrovství světa 4

Světový pohár se chystá zahájit válku. Populární Levné Fotbalové Dresy francouzský tým také šel do Ruska, aby se připravil na mistrovství světa. V poslední době, Francouzský prezident Mark Long také veřejně povzbudil francouzský tým. A řekl, že francouzský tým musí být v top 4.

Macron se nejprve zmínil o svém hraném zážitku: “Hrál jsem vlevo, když jsem hrál. Ačkoli moje technologie není dobrá, Ale můj styl je špinavý. Na dvoře, Jakou osobu se nikdy nevzdám? Budu také inspirovat ostatní. ”

Na otázku, jak Francie získala světový pohár pro Dresy Francie lid, Mark Long řekl: ” Vítězný tým přinese mnoho důvěry. Cítím, že francouzský tým má touhu uspět. Také chceme přivést mistrovství světa do mistrovství světa zpět. ” Nakonec se Markron také chlubil tím, že francouzský tým musí vstoupit do finále Světového poháru: “Jednou jsem řekl francouzskému týmu: Když jste skórovali v semifinále, Přijdu do Ruska, abych vás viděla. Všimněte si, že když jsem vstoupil do semifinále, Ne, kdyby Francie dosáhla semifinále. ”

Anglie závisí na tomto pravém Bohu

Světový pohár zahreje, Levné Fotbalové Dresy Anglie porazila Nigérii 2-1. Kapitán Harry Kane se opět vrátil. Začal druhý gól týmu. V posledních 7 hrách pro Anglii, Kane dosáhl 8 gólů. Nyní se stal skutečným vůdcem Anglie.

Mělo by být řečeno, že v Anglii tato hvězda není dostatečně silná. Poslední světový pohár, Anglie má také takové superhvězdy jako Gerrard, Lampard a Wayne Rooney. Ale teď je to jen Anglie jen Harry Kane. On je také kapitánem Anglie.

Kaneova technika fotografování je opravdu silná. Jeho rozsah útoků je také velmi široký. Může proniknout dlouhými výstřely mimo pokutový areál. V páté zóně můžete také získat body. Jeho schopnosti jsou opravdu komplexní Technologie nohy je také zcela výjimečná. To je již osmý gól, který Kane získal v posledních sedmi hrách reprezentujících Anglii. Předtím, než Dresy Anglie čelila Litvě a Slovinsku, Kone získal Kane. Pomohl týmu dosáhnout vítězství 1-0 Stal se pravým stehnem týmu. V rozhovoru po zápase Kana v Anglii řekl: “Vždy je dobré, abys mohl vyhrát. Jsme připraveni na mistrovství světa. ”

Umístil Liverpoolův hlavní hráč

Po ztrátě 1-3 v finále Ligy mistrů do Realu Madrid, Levné Fotbalové Dresy Liverpool slavný Carragher tomu věří Stávající hokejisté týmu jsou všichni hráči typu engineering. Je třeba přidat několik kreativních středisek.

V rozhovoru, Bývalý obránce Liverpoolu Carragher vyjádřil svůj názor na stávající sestavu týmu: “Myslím, že když hrám proti Realu Madrid, Náš záložník postrádá něco To vyžaduje změnu. ”

“Tým potřebuje 10 hráčů, Například Keita nebo Felik Nerazzurriho. Ve finále byl Liverpoolovým záložníkem Werner-Doum. Milner a Henderson, samozřejmě, jsou skvělí, Jsou to však hráči technického typu. V řadě Realu Madrid jsou Cross a Modric. Také jsme viděli výsledek. Dresy Liverpool nebyl schopen soutěžit proti nim na míč. Myslím, že je nutné přidat několik hráčů do Liverpoolu. ”

Nikdo v Liverpoolu nemůže zlepšit Real Madrid

Kdo je šampiónem tohoto finále Ligy mistrů, Bývalý Levné Fotbalové Dresy Real Madrid a španělský národní trenér Bosque vědí velmi dobře. To je tým Zidane. Bosque analyzoval sílu obou týmů. To znamená, že žádný hráč v Liverpoolu nemůže posilovat sílu Realu Madrid.

Bosque řekl v rozhovoru: “Real Madrid je nejlepší tým v Evropě. Žádný hráč v týmu Liverpool nemůže posílit sílu týmu Real Madrid. Ne Salah. ” Real Madrid a Liverpool budou brzy ve finále Ligy mistrů. Poznámky Bosque budou přirozeně kontroverzní. Salah v této sezoně hrál velmi dobře v Premier League a Ligy mistrů. Tam je také mnoho pověstí, že Real Madrid koupil jej. Ale podle názoru Bosque, Salah také nemá místo v Realu Madrid.

Bosque už nějakou dobu odklonil oči fanoušků. V minulosti mluvil velice pečlivě. Ale teď už není opatrný ohledně výsledku finále Ligy mistrů UEFA. Bosque také dal svou vlastní předpověď: “Real Madrid je ve velmi dobrém stavu, Oni jsou zvyklí stát se populární v Lize mistrů. V minulosti lze říci, že stát Real Madrid je dobrý. Je to velmi dobré. To není problém předpovědi. Jakmile Real Madrid vstoupí do finále Ligy mistrů, Pak … musíme respektovat naše oponenty. Soupeř je také velmi dobrý a zaslouží si vstoupit do finále. Ale bez ohledu na to, kdo je váš soupeř, Není to finále, Real Madrid je populární. Real Madrid je nejlepší tým v této Lize mistrů. Je logické, že by Dresy Real Madrid měl vyhrát titul. ”

Barcelona neporazil rekordní sezónu

Přestože kontroverze pokračují, Nicméně národní derby skončilo s přijatelným skóre. Po této kampani Barcelona stále udržovala ligu neporaženou. Neporazitelná sezóna může být okamžitě dosažena. Poslední kolo Levné Fotbalové Dresy Barcelony zvítězilo v šampionátu ligy na silnici. V této sezoně vyhrál jak La Ligu, tak i pohár krále. Přehlídka byla oslavována v pondělí v místním čase.

Liga mistrů ven, dvojitá korunová ruka, Barcelonská sezóna je téměř hotová. Zbývající výzva před nimi zůstává neporažená, Messi a Terstgen navíc získali evropskou zlatou střechu a nejlepší brankář.

Real Madrid je poslední překážkou jejich neporažené sezóny. Hra je velmi dramatická. Barcelona překonala dvojnásobek a Real Madrid dvakrát vyrovnal. V případě, kdy byla Dresy Barcelona v prvním pololetí pokutována, Ačkoli někteří litovali tento výsledek, Ale přesto přijatelné. Po remíze s Real Madridem, Barcelona je v La Ligě neporazitelná v 42 kolech. Poslední vítězství v La Ligě bylo 8. dubna 2017. Soupeř je Malaga.

Manchester City se stane nejvzácnějším týmem v Evropě

V bohatých, Real Madrid investoval v posledních deseti letech celkem 862 milionů liber. Liverpool 820 milionů liber, Levné Fotbalové Dresy Juventus 811 milionů liber. Tři týmy se umístily na šestém až osmém místě. Osmi kluby jsou na trhu přenosů také velkými standardy. Za deset let se nahromadilo celkem 7,8 miliardy liber. Jiné týmy jsou zakořeněny investicí těchto osmi obrů. Po AC Milán, Inter Milán a Řím investovaly mezi 529 miliony liber a 617 milionů liber.

Kromě Manchester City, Tým s nejvyššími investicemi do převodů je tým Barcelony v La Ligě. Kumulovalo se celkem 10,15 miliardy liber. Paříž Saint-Germain se umístila na třetím místě, Kumulativní investice ve výši 1,014 miliardy liber. Chelsea a Manchester United v Premier League jsou čtvrtým a pátým. Jednalo se o 1 miliardu liber a 898 milionů liber.

Kdo je nejvíce bláznivý tým, který vynaložil v posledních deseti letech peníze? Odpověď je Manchester City. Manchester City získalo na trhu transferů za posledních 10 let 1,4 miliardy liber. Nikdo ji nemůže porazit. Úspěch Dresy Manchester City dnes, Nelze opustit hlavu Mansour velké investice.

S Sanchezovými finálemi byl velmi spokojen

Letošní zimní okno Giroux a Sanchez opustily Levné Fotbalové Dresy Arsenal. Do Chelsea a Manchester United vstoupili. V květnu tohoto roku představují každý nový majitel. Účast na finále FA Cupu. Jilu řekl: “Budu velmi potěšen, že se setkám s Sanchezem. Dám FA Cupu stranou Zaměřte se na šampionát. Je však velmi zvláštní být soupeřem s bývalým spoluhráčem. Zvláště máme spoustu dobrých vzpomínek. ”

Když mluvíme o Morata, Giroud řekl: “Vždy je dobrá konkurence, Zvláště pro dopředu, Protože musíte zůstat ve špičkovém tvaru, vždy vynaložte 100% úsilí. To vám pomůže zlepšit a pomoci týmu vyhrát hru. Tento druh soutěže je spravedlivý. V zápase s Burnleym, náš tým poslal Morata, aby hral. Hrál jsme dobře. Tam jsou Azar, William a Pedro, Všichni hrají dobře. Snažíme se dělat to, co hledají naši trenéři. ”

Od vstupu do Chelsea, Ji Lu dosáhl 4 gólů. Řekl: “Cítím se dobře. Když jsem se přihlásil, Řekl jsem, že potřebuji čas, abych se přizpůsobil Ale také se musí rychle přizpůsobit Protože nechci ztrácet čas. Myslím, že já a Dresy Chelsea spoluhráči, Na soudu bylo dobré pochopení a týmová soudržnost. Chelsea dělají dobrou práci pro sebe. Tito lidé mohou všichni vidět na dvoře. ”

Chelsea 70 milionů bude vykopáno

Podle italských mediálních zpráv, Chelsea útočník Morata se může vrátit k Levné Fotbalové Dresy Juventusu. Španělský hráč v Londýně nebyl šťastný. Juventus také hodlá využít ho nahradit Mandukicem, který může opustit tým.

Manjukič získal pozornost od čínských a tureckých týmů. Pokud je k dispozici vhodná nabídka, Juventus uvažuje o prodeji chorvatského dopředu. Chcete-li najít náhradu za Mandukic, Juventus už sleduje pohyb několika útočníků. Toto zahrnuje Manchester United forward Martial.

Morata reprezentoval Chelsea 40 krát v různých turnajích této sezóny. Dosáhl 14 gólů. Podle zpráv se Morata spojila s předsedou Juventusu. Řekl, že se může rozhodnout vrátit se k Juventusu letos v létě. Podobně fanoušci Dresy Juventus také uvítali, že se španělská hvězda vrátila do hry.

Sevallos byl pověřen aby opustil tým letos v létě

Podle zpráv, Levné Fotbalové Dresy Real Madrid Sevallosovi to bylo řečeno Tenhle léto může opustit Real Madrid.

To je dobrá zpráva pro Liverpool. Protože pozorně sledovali Servalos několik měsíců. Nicméně, červená armáda bude také čelit konkurenci mezi AC Milan a Juventus. To je hlásil, že Real Madrid již informoval kluby zájem o Sevallos. Mluvte o méně než 25 milionech liber.

V loňském létě, 21-letý Sevallos se přesune z Real Betis do Realu Madrid. V té době byl viděn jako hvězda budoucnosti. Nicméně v této sezóně, Sevallos bojoval v Dresy Real Madrid. Tenhle léto mohl odejít z Realu Madrid.

Rychlejší integrace do týmu porazila Manchester City

Podle anglické zprávy o médiích, Centrální obránce Levné Fotbalové Dresy Liverpoolu Van Dick v rozhovoru pro Liverpool mluvil o svých poctech. Jeho vlastní hodnota a týmový soupeř v Manchesteru United.

Pro pocit v Liverpoolu, Van Dyke řekl: ” Teď se cítím spokojen. Přišel jsem sem s očekáváním Takže chci hrát ve více hrách co nejrychleji a nejlépe. Teď se cítím lépe a lépe. Chytím se dobře se všemi hráči. Chci jen kopat můj styl Pomozte týmu co nejvíce. ”

Pak pro Manchester City, Liverpoolův soupeř ve čtvrtfinále Ligy mistrů, Van Dyck řekl: ” Tým bude pracovat velmi tvrdě. Manchester City je vynikající tým. Bude s nimi těžké bojovat. Dresy Liverpool musí hrát 100% své síly. Dokonce i vyšší mohou porazit. Když dorazí hra, bude Liverpool připraven. ”