Barcelona překonala Messiho nepřítomnost

Messi bude chtít upozornit tři týdny na to, aby zazvonil Bazaar. Koneckonců, je týmovou hvězdou číslo jedna. Nicméně, z historických zkušeností, Messiho nepřítomnost není pro Levné Fotbalové Dresy Barcelonu katastrofou. V roce 2015 Barcelona překonala dopad Messiho nepřítomnosti.

Když se Messi začala zotavovat, Pokud fanoušci Barcelony přemýšlejí o zkušenostech týmu v roce 2015, Pak se necítíš příliš znepokojen. V té době byla také Messi vážně zraněna. Všichni fanoušci z Barcelony jsou velmi znepokojeni, Ale konečný výsledek není špatný.

Messi je často zraněn v raných fázích své kariéry. Situace je však v těchto letech mnohem lepší. Posledním vážným zraněním v Barceloně byla Messi v úvodní sezóně sezóny 2015-16. Srazil se s obráncem Las Palmas a uskutečnil se na nosítkách. V devíti zápasech, které Dresy Barcelona Messi chybělo, vyhrál Barcelona 7 výher, 1 remízu a 1 ztrátu.

Obrana AC Milán musí trénovat

Není žádným tajemstvím, že bývalý milánský prezident Berlusconi miluje dvojnásobek vpřed. On kritizoval Gattuso je fotbalová filozofie když on byl interview s médii. Bývalý trenér v Levné Fotbalové Dresy Miláně Fabio Capello však s Berlusconim nesouhlasil.

“Milan se hodně zlepšil, Mohou vytvořit problém pro Spallettiho Inter. Nicméně budou mít problémy, pokud jsou defenzivní. Soupeř také zaznamenal několik gólů. Je velmi nebezpečné čelit hráčům jako Icardi a Pericic. Myslím, že Gattuso je správná osoba, která má trenér Milana. Postavil velmi stabilní a velmi dobrý Milan. Líbí se mi styl Milána. ”

O Higuainovi a Icardi, Dresy AC Milan Capello řekl: “Byl jsem trénován, když byl Higuain ještě velmi mladý. V té době už měl vynikající schopnost střelby. Po tolika letech dosáhl velkého zlepšení. Ikardi může přinést potíže AC Milán. Je schopen vnímat trajektorii míče. Higuainova jízdní pozice je ještě lepší. Fanoušci Inter budou lépe připraveni. ”

Bayern musí vyhrát další zápas

Nedávno byl Levné Fotbalové Dresy Bayernův nadřízený rozhovor. Mluvení o nedávném špatném stavu týmu. V současné době má Bayern ve všech soutěžích 4 zápasy. A pořadí v hodnocení Bundesligy také klesla na šesté místo.

Když mluvíme o domácím utkání 0-3 proti domácímu Mönchengladbachu, Sally řekla: ” Nepamatuji se, když jsem naposledy viděl takový domácí výkon. Tým nehraje na pravou úroveň. Musíme se zlepšit. ”

Zástupce Baylerovy mise Jules také udělal některé ze svých názorů. ” V sezóně jsou vždycky těžké etapy. Nyní Dresy Bayern Munich ztratil dost. Budou sjednoceni další, Bayern Mnichov je zcela z lesa. ”

Je mi ctí být srovnáván s Bergkampem

Podle Arsenalu, Levné Fotbalové Dresy Ozil řekl, že je pyšný na to, že se lidé srovnávají s Bergkampem. Ale trvá na tom, že má svůj vlastní styl.

Ve hře Arsenalu v porážce 2-1 do Newcastle, Özil dokončil 200. vzhled týmu. A střelil gól. V lednu tohoto roku, Obnovil klub o tři a půl roku. To z něj dělá nejvyšší placený hráč v historii týmu.

“Vzhledem k tomu, že před pěti lety přišel Dresy Arsenal do Číny, Fanoušci mi velmi podporovali, To mi umožňuje hrát styl, který chci hrát. ” Ozil řekl oficiální internetové stránce Arsenalu. “Vždycky jsem chtěl ovládat hru, Pošlete pomoc a pomozte Arsenalu, Je tomu tak od začátku. V mém postavení, Máte mnoho příležitostí a možností pro útok vpřed. Můžete požádat o míč, Pošlete asistenci nebo udělejte gól. ”

Nové jádro Realu započalo útočný banner

Real Madrid je pryč proti Gironě, Bell Levné Fotbalové Dresy ukázal své schopnosti, On použil ikonický útok na dálku, aby získal body. Pomozte týmu přepisovat skóre na 3: 1, Sezóna právě začala, Velšský útočník je v nejlepším stavu. Stále získává cíle, Fanoušci Realu pomalu začínají zapomínat na Ronalda.

Posledních 9 oficiálních zápasů, Bell dosáhl 9 gólů do Realu Madrid. Rozběhněte se a před sebou je prostor, Nabel je nejhroznější hráč na světě. V mé kariéře, Bell dosáhl 150 gólů v klubu.

Po skončení hry média proti Gironě, Bell vstřelil třetí gól týmu. Opět prokázat, že Bell je nyní v jedné z nejlepších etap po vstupu do Realu Madrid. Jeden velký důkaz je, že v posledních 7 oficiálních zápasech zaznamenal 8 gólů. Také pomáhal 2 krát. Jeho výkon byl spokojen s fanoušky Realu Madrid. Poté, co Ronaldo opustil Dresy Real Madrid, aby se připojil k Juventusu, Fanoušci Realu se zeptali Bella, aby šel dál a Bell to udělal. Zvedl útok Realu Madrid. Stane se novou vlajkou Realu Madrid.

Chelseak nemá šanci opustit tým

Podle zpráv, Chik bude tento týden s trénerským týmem Sarie. Mluvte o vaší budoucnosti v týmu. Ve vítězství Levné Fotbalové Dresy Chelsea 3-2 proti Arsenalu, Qi Kelian nepřišel do velkého seznamu zápasů. Nyní má 22letý mezinárodní záložník v Anglii se Surrey.

Na tomto Světovém poháru se Chik dostal do finále s Anglií. Doufá, že na tomto základě bude i nadále pokračovat, Staňte se pravidelným startérem klubu. A nyní proběhly dvě kola v Premier League, Chik získal v prvním kole jen krátkou lavičku.

Minulý rok byla Chik pronajata k Crystal Palace a hrála dobře. Hrál 25 krát pro tým, Dříve London Hawks zamýšlel znovu pronajmout hráče. Ale Chelsea jasně uvedl, že ho chtějí udržet. Protože okno přenosu v Premier League bylo uzavřeno, Zbývající volby pro Chelseak jsou pouze Bundesliga, La Liga a Ligue. Dříve bylo hlášeno, že Dresy Chelsea by mohl přejít na Schalke 04. Ale písečný důl odmítl zprávy. Řekl, že mezinárodní anglie je příliš drahá.

Je mi velkou ctí hrát Barcelona

Pique se vrátil do Barcelony z Manchestru United a představil svůj první tým v Barceloně. V rozhovoru s mými 10 lety v Levné Fotbalové Dresy Barceloně, Pique řekl, že se nikdy neodvážil představit si, že vyhraje všechno.

Pique představil první výstavu Barcelonského týmu. Pomozte týmu v kvalifikacích Ligy mistrů, 4-0 porazil tým polské ligy Krakov, Pique si vzpomíná: “To je velmi zvláštní. To byla první oficiální hra, kterou jsem hrál v barcelonském týmu. Hrál jsem na chvíli, Nakonec jsme vyhrál, Jsem velmi šťastná, když opustím stadion. ”

Pro vlastní Barcelona, Pique věří: “Pro Dresy Barcelona je velmi náročné pracovat. To platí zejména pro obránce. Jsme všichni velmi jasní, Soutěž v barcelonském týmu je velmi intenzivní. Protože tady jsou nejlepší hráči na světě, Musíte tvrdě pracovat, abyste bojovali za svou pozici. Hrál jsem pro barcelonský tým 10 let. V budoucnu se mi to bude líbit víc. ”

Real Madrid se na Ronaldu vůbec neopírá

Ronaldo opustil Real Madrid a nechal volno pro 50 gólů za sezonu. Taková obrovská volná pozice způsobila obavám fanoušků Realu Madrid. Lidé, kteří se rozhodují ve vrcholném vedení v Realu Madrid, se neobávají. Přiznali, že v novém zlatém věku Levné Fotbalové Dresy Real Madrid vyhrál čtyři trofeje Ligy mistrů, Úloha Ronalda je opravdu velmi důležitá. Nicméně jeho přítomnost také omezuje týmovou taktiku. Potlačili ostatní hráče.

Hmotnost cíle musí také hrát hráči, jako jsou Modric, Isco a Vazquez. Protože tito hráči mají také schopnost dosáhnout gólů. Jinými slovy, tým nemá individualismus. Přestože je osobní schopnost každého hráče velmi silná.

Nejen to skuteční madridští vedoucí představitelé myslí, Real Madrid musí znovu sestavit tým bez Juventusu Ronalda. Protože tým určitě nemůže najít stejnou superstar jako Dresy Juventus Ronaldo. Lopetji je ochoten přijmout výzvu, Bude Ronaldo Real Madrid, Staňte se skutečnou hvězdou hvězd.

Ronaldo byl potlačen potlesk fanoušků Juventusu

Ronaldo dorazil do Turína, Formálně se objevil jako hráč Juventusu. Když mluvíme o tomto těžkém přenosu, Levné Fotbalové Dresy Juventus Paratic také odhaluje příběh v zákulisí. Řekl, že chce podepsat Ronaldoovy bláznivé myšlenky. Začal v Lize mistrů v loňské sezóně.

Juventus podepsal portugalštinu zpět v létě. On je hráč Mendes. Takže se Juventus a Mendes znovu setkali. Tentokrát Mendes vysvětlil situaci, Juventus také přijal myšlenku představit Ronaldo.

V této hře, Ronaldo Dresy Portugalsko, skóroval dvakrát Druhá koule je ještě šokující. Fanoušci Juventusu doma se postavili a tleskali. Udělejte si pocta vynikajícímu výkonu portugalské superstar. Paratic řekl: “Bláznivý nápad podepsat Ronalda pochází z této hry. Když Ronaldo z Portugalska tleskal fanoušci, Setkal jsme se s agentem Mendesem v polovině týdne. ”

Chorvatský hráč byl pokutován 70 000 švýcarských franků

Podle zpráv, Ve čtvrtfinálovém zápase Světového Levné Fotbalové Dresy poháru proti Rusku, Chorvatský obránce Lovren vypil láhev nápojů kvůli porušení. Šlo o pokutu 70 000 švýcarských franků!

Chorvatsko a ruský tým bojovali ostře po dobu 120 minut. Bitva se stala 2 až 2, Nakonec chorvatský tým eliminoval své soupeře pokutovým přestřelcem 6-5. Celý proces je vzestupy a pády, Chorvatský tým je velmi vzrušující. Viděl jsem, jak Zhongwei Lovren sklonil hlavu. Vezměte láhev modrého lahvového funkčního nápoje, Původně, aby znovu doplnil energii, pil Red Bull. Tento detail byl právě pořízen objektivem.

Chorvatský tým trochu ignoroval, Vzhledem k tomu, že Světový pohár oficiálně označuje sponzora nealkoholických nápojů, je Coca Cola, Tento akt Chorvatska tedy zřejmě není povolen. Dresy Chorvatsko fotbalová asociace byla pokutována 70 000 švýcarských franků.