Je mi velkou ctí hrát Barcelona

Pique se vrátil do Barcelony z Manchestru United a představil svůj první tým v Barceloně. V rozhovoru s mými 10 lety v Levné Fotbalové Dresy Barceloně, Pique řekl, že se nikdy neodvážil představit si, že vyhraje všechno.

Pique představil první výstavu Barcelonského týmu. Pomozte týmu v kvalifikacích Ligy mistrů, 4-0 porazil tým polské ligy Krakov, Pique si vzpomíná: “To je velmi zvláštní. To byla první oficiální hra, kterou jsem hrál v barcelonském týmu. Hrál jsem na chvíli, Nakonec jsme vyhrál, Jsem velmi šťastná, když opustím stadion. ”

Pro vlastní Barcelona, Pique věří: “Pro Dresy Barcelona je velmi náročné pracovat. To platí zejména pro obránce. Jsme všichni velmi jasní, Soutěž v barcelonském týmu je velmi intenzivní. Protože tady jsou nejlepší hráči na světě, Musíte tvrdě pracovat, abyste bojovali za svou pozici. Hrál jsem pro barcelonský tým 10 let. V budoucnu se mi to bude líbit víc. ”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>