Obrana AC Milán musí trénovat

Není žádným tajemstvím, že bývalý milánský prezident Berlusconi miluje dvojnásobek vpřed. On kritizoval Gattuso je fotbalová filozofie když on byl interview s médii. Bývalý trenér v Levné Fotbalové Dresy Miláně Fabio Capello však s Berlusconim nesouhlasil.

“Milan se hodně zlepšil, Mohou vytvořit problém pro Spallettiho Inter. Nicméně budou mít problémy, pokud jsou defenzivní. Soupeř také zaznamenal několik gólů. Je velmi nebezpečné čelit hráčům jako Icardi a Pericic. Myslím, že Gattuso je správná osoba, která má trenér Milana. Postavil velmi stabilní a velmi dobrý Milan. Líbí se mi styl Milána. ”

O Higuainovi a Icardi, Dresy AC Milan Capello řekl: “Byl jsem trénován, když byl Higuain ještě velmi mladý. V té době už měl vynikající schopnost střelby. Po tolika letech dosáhl velkého zlepšení. Ikardi může přinést potíže AC Milán. Je schopen vnímat trajektorii míče. Higuainova jízdní pozice je ještě lepší. Fanoušci Inter budou lépe připraveni. ”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>