Barcelona překonala Messiho nepřítomnost

Messi bude chtít upozornit tři týdny na to, aby zazvonil Bazaar. Koneckonců, je týmovou hvězdou číslo jedna. Nicméně, z historických zkušeností, Messiho nepřítomnost není pro Levné Fotbalové Dresy Barcelonu katastrofou. V roce 2015 Barcelona překonala dopad Messiho nepřítomnosti.

Když se Messi začala zotavovat, Pokud fanoušci Barcelony přemýšlejí o zkušenostech týmu v roce 2015, Pak se necítíš příliš znepokojen. V té době byla také Messi vážně zraněna. Všichni fanoušci z Barcelony jsou velmi znepokojeni, Ale konečný výsledek není špatný.

Messi je často zraněn v raných fázích své kariéry. Situace je však v těchto letech mnohem lepší. Posledním vážným zraněním v Barceloně byla Messi v úvodní sezóně sezóny 2015-16. Srazil se s obráncem Las Palmas a uskutečnil se na nosítkách. V devíti zápasech, které Dresy Barcelona Messi chybělo, vyhrál Barcelona 7 výher, 1 remízu a 1 ztrátu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>